Palangos kultūros ir jaunimo centras (PKJC) savo veikla puoselėja etninę kultūrą, mėgėjų meną, kuria menines programas, plėtoja edukacinę, pramoginę veiklą, tenkina bendruomenės kultūrinius poreikius, organizuoja profesionalaus meno sklaidą, įtraukia jaunimą į socialiai reikšmingą veiklą ir didina jaunimo integraciją į visuomenę. Jis siekia kultūrinio gyvenimo gerinimo, teigiamo Palangos ir Šventosios įvaizdžio formavimo.
PKJC, esantis istorinėje Palangos vietoje – Kurhauze – bei Šventojoje, sujungia įvairias menines idėjas, organizuojamos tiek masinės šventės, tiek jaunimo akcijos, tiek meno eksperimentai. Kurhauze savo veiklą vysto įvairūs mėgėjų meno kolektyvai, taip pat nuolat vyksta muzikiniai renginiai.
Nuo 2013 m. PKJC pradėjo savo veiklą Šventojoje. Pirmasis įgyvendintas projektas – „Šventoji – Joninių sostinė“, sutraukęs didelį būrį dalyvių iš visos Lietuvos. Vėliau, buvo perimta organizuoti visus seniūnijos renginius ir šventes. Taip pat pradėta teikti kultūrinius projektus, skirtus Šventajai, savivaldybės ir respublikiniams konkursams. Filmas „Vėjų žemė” yra vienas iš naujų projektų, kurių įgyvendinimą koordinuoja Palangos kultūros ir jaunimo centras.

Daugiau informacijos apie PKJC rasite čia: http://www.palangoskulturoscentras.lt